Ząbki to stale rozwijająca się miejscowość. Usytuowane nieopodal Warszawy, ściągają do siebie mnóstwo osób ze stolicy, którzy pragną odpocząć od zgiełku i hałasu dużego miasta. W związku z tym powstaje tam coraz więcej interesujących inwestycji, m.in. dewelopera W.W. INWESTMENT WIŚNIEWSCY, znanego z wielu udanych budynków wielorodzinnych. Na szczególną uwagę zasługują dwie z nich – bloki mieszkalne przy ulicy Andersena oraz Miłej.

Inwestycja mieszkaniowa Ząbki ul. Miła są ofertą skierowaną do każdego – zarówno rodzin z dziećmi, jak i singli oraz seniorów. Mieszkania w Ząbkach mają rozmaity metraż i układ, m.in. znajdują się tu małe kawalerki, duże mieszkania z aneksem kuchennym lub bez, z tarasami (w przypadku parteru) i balkonami. Nie można przejść obojętnie również obok nowoczesnego projektu mieszkań, gwarantującego komfort i wygodę. Podobnie sytuacja wygląda z mieszkaniami Ząbki ul. Andersena – one również oferują wysoki standard oraz funkcjonalność. Wyposażone są w wygodne windy, garaże podziemne oraz komórki lokatorskie. W przypadku inwestycji dewelopera W.W. INWESTMENT WIŚNIEWSCY, nie można zapomnieć także o możliwości samodzielnej aranżacji mieszkania – decyzję o liczbie pokojów i oddzielnej kuchni.

Efektowna architektura oraz komfort mieszkania to nie jedyne zalety inwestycji deweloperskich w Ząbkach. Są one doskonale przemyślane również pod względem lokalizacji. Zarówno budynki przy ulicy Andersa, jak i miłej mogą poszczycić się bardzo dobrą komunikacją z pozostałymi częściami miasta oraz stolicą, zielonym otoczeniem idealnym do spacerów i spędzania czasu na świeżym powietrzu, dostępem do rozmaitych punktów usług oraz bezpiecznymi placami zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Oba osiedla są zamknięte, dzięki czemu lokatorzy mogą cieszyć się także kameralnym klimatem i ciszą, której ciężko doświadczyć w mieście stołecznym. Jeśli więc poszukujesz mieszkania nieopodal Warszawy, w którym odpoczniesz po ciężkim dniu pracy i z przyjemnością będziesz spędzał czas – koniecznie zwróć uwagę na powyższe inwestycje!