Gabriel Adeda

O autorze bloga

Kilka słów o mnie

    Jestem dyplomowanym Inżynierem wydziału Architektury i Budownictwa Politechniki Poznańskiej. Odkąd skończyłem studia, jestem czynnym zawodowo architektem i projektantem wnętrz. Moja praca jest również moją pasją, codziennie staram się w każdy projekt wdrażać nowe pomysły. Chcę, aby moi klienci czuli się w swoich domach naprawdę dobrze. Ich zadowolenie jest dla mnie największą nagrodą.

 

 

Poza projektowaniem wnętrz interesuję się również nowymi technologiami w budownictwie. Moja przygoda z tym tematem zaczęła się, kiedy postanowiliśmy z żoną zbudować dom. Przeszukałem setki stron, zanim zdecydowaliśmy się na budowę domu metodą kanadyjską. Na moim blogu, znajdą Państwo odpowiedź, jakie są zalety budowy takiego domu. Świat stale pędzi do przodu i niemalże non stop pojawiają się nowe możliwości, ja chcę je dla Was filtrować i opisywać te najciekawsze.

 

Od niedawna interesuję się również rynkiem nieruchomości oraz inwestowaniem w monety kolekcjonerskie. Pewnego dnia przeczytałem artykuł o zaletach posiadania dochodu pasywnego – właściwie można powiedzieć, że wad nie ma. Pomyślałem, że to doskonały pomysł, aby zabrać się za to jak najszybciej. Choć, jeszcze nie mogę się nazwać specjalistą w zakresie nieruchomości, chętnie opiszę swoje pierwsze kroki w tej branży.

Świat nieruchomości to nieustane samokształcenie. Dzieki wspaniałym ludziom nieustannie go odkrywam. Przy odpowiednim doborze nieruchomości inwestyczyjnych staram sie korzystać z usług najlepszych specjalistów. Trędów szukam również w innych dziedzinach sztuki i technologi. Ciekawe trendy odnależć można w motoryzacji. Zarówno pod względem projektów samochodów, jak również przy elementach detailingu aut i poprawy ich wyglądu. 

W skrócie

Mój blog jest dla osób, które interesują się aranżacją wnętrz, zawodowo czy prywatnie. Osób głodnych nowinek wnętrzarskich oraz każdego, kto interesuje się tematem wnętrz, budownictwa i nieruchomości.

Unikalnych wejść dziennie

Wydanych książek

Polubień na Facebooku

Lat temu założyłem bloga

Najnowsze wpisy

Zachęcam do zapoznania się z nowościami na blogu.

Kluczowe aspekty zastosowania obojnic regałowych

Kluczowe aspekty zastosowania obojnic regałowych

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu, efektywne zarządzanie magazynem ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu firmy. Jednym z kluczowych elementów zapewniających sprawne funkcjonowanie magazynu jest ochrona zarówno samego magazynu, jak i przechowywanych tam...

Czy samochód w mieście jest niezbędny?

Czy samochód w mieście jest niezbędny?

Do życia w mieście samochód nie jest zawsze niezbędny. Wiele osób na całym świecie żyje w dużych miastach i radzi sobie bez posiadania samochodu. Decyzja o potrzebie posiadania samochodu w dużej mierze zależy od indywidualnych preferencji, stylu życia, lokalizacji...