Powrót na stronę główną

Autorka

Cześć!

Przede wszystkim chciałabym powitać Cię na moim blogu. Jest mi niezmiernie miło, że postanowiłeś tutaj zajrzeć.

Nazywam się Gabriela i jestem młodą, ambitną dziewczyną mieszkającą w Krakowie. Studiuję polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim, więc istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że w nie tak dalekiej przyszłości zostanę Panią Nauczycielką.

Mam bardzo długą Listę Marzeń, jednak w tabelce „do zrobienia” znajduje się o wiele więcej pozycji niż w części zatytułowanej „zrobiłam”. Pracuję nad tym, a ten oto blog jest jednym z efektów tych starań. Posiadanie własnej strony – ale takiej „na poważnie” – od zawsze było moim marzeniem, lecz jestem mistrzem w odkładaniu swoich planów na później. Tym razem dostałam solidnego kopniaka motywującego i oto jestem!

Na blogu chcę dzielić się z Tobą swoimi przemyśleniami na przeróżne tematy. Liczę przy okazji, że uda mi się skłonić Cię do wyprowadzania własnych wniosków i do dyskusji – ze mną oraz z innymi Czytelnikami. Ta strona ma sprawić, że nie tylko przedstawię Ci mój punkt widzenia, ale sprowokuję Cię do stworzenia własnego, do ustosunkowania się odnośnie poruszanych przeze mnie tematów. Jedyne, co w takiej sytuacji pozostanie Tobie, to podzielenie się tym ze mną, do czego bardzo serdecznie zapraszam.

W wolnym czasie – prócz pisania – zajmuję się kibicowaniem mojej ukochanej drużynie futbolowej, zbieraniem pocztówek, czytaniem książek, zachwycaniem się poezją Petrarki i Mickiewicza oraz kontemplacją pięknych obrazów. Mianuję się humanistką z zamiłowania do tej dziedziny, a nie z braku umiejętności matematycznych (choć tych również nie posiadam).

Mam nadzieję, że spodoba Ci się na moim blogu i często będziesz tutaj wracał. :)

  • Cudownie tutaj! :) Ja też jestem humanistką, ale wylądowałam na Politechnice Śląskiej :P
    Chętnie będę Cię tutaj podglądać – masz iście motywujące podejście, Pani (przyszła) Nauczycielko :)

  • Witam!
    Miło mi Cię poznać:)

CZEŚĆ!
Studiuję polonistykę, piję dużo książek, czytam jeszcze więcej kawy i czasami trochę miesza mi się od tego w głowie. :)
Najpopularniejsze
Facebook
Wyzwanie czytelnicze
Obserwuj mnie na Instagramie

@